Paskolos refinansavimas
Užpildykite formą, operatyviai gaukite refinansavimo sprendimą ir atsikratykite turėtų paskolų. Mokėsite mažiau – miegosite ramiau.

Paskolos refinansavimas

Dažnai kyla klausimas – kas yra paskolos refinansavimas. Išties šį terminą apibrėžti nėra sudėtinga. Refinansavimas – tai visų turimų įsiskolinimų sujungimas ir  apmokėjimas. Refinansavę paskolą, užuot turėję keletą skolų, turite tik vieną. Gavę refinansavimą taip pat sudarote planą kaip per tam tikrą laikotarpį grąžinsite įsiskolinimą.

Kitaip tariant refinansavimas – turimų įsiskolinimų padengimas nauja paskola.
 

Žinoma, galima refinansuoti ir vieną įsiskolinimą, tačiau didelis refinansavimo pliusas ir yra galimybė sujungti keletą skolų į vieną.

Kad būtų dar aiškiau pateiksime pavyzdį. Įsivaizduokite, jog moteris keturioms bendrovėms skolinga tūkstantines sumas. Mes visus keturis įsiskolinimus sujungiame į vieną sumą ir įsiskolinimus grąžiname. Tuomet moteris šią sumą turi grąžinti mums.

Kaip vyksta mokėjimai gavus refinansavimą?

Gavus refinansavimą kas mėnesį turėsite mokėti sutarto dydžio įmoką. O paskolos palūkanos bus kur kas mažesnės, nei mokėdavote prieš refinansuodami paskolą.  Refinansuojant stengiamasi pasiūlyti kur kas palankesnes sąlygas, padėti subalansuoti įsiskolinimų srautus, sumažinti mokamas palūkanas bei tinkamai sureguliuoti paskolų/os grąžinimo terminus.