Paskolos refinansavimas
Užpildykite formą, operatyviai gaukite refinansavimo sprendimą ir atsikratykite turėtų paskolų. Mokėsite mažiau – miegosite ramiau.

Skolinosi automobiliui, o vėliau jį dėl skolų teko parduoti

2015-07-04
Skolinosi automobiliui, o vėliau jį dėl skolų teko parduoti

Kaunietė Rima atsidūrė išties gana ironiškoje situacijoje. Ji skolinosi savo automobilio remontui, tačiau vėliau nebuvo pajėgi grąžinti skolas. Dėl to automobilį teko parduoti. Deja, ties tuo moters problemos nesibaigė ir vis tiek buvo reikalingas paskolos refinansavimas.

„Ėmiau greitąjį kreditą, tam, kad suremontuočiau automobilį. Tiesa, sakant per daug nepagalvojau, kaip reikės jį grąžinti. Grąžinau laiku, tačiau netrukus pasiskolinau ir dar kartą. Netrukus sekė ir trečias kartas, o palūkanos tik augo.

Juokinga tai, kad skolinausi automobiliui, o galiausiai mano padėtis pasidarė tokia, kad siekdama padengti skolas turėjau jį parduoti“, -  pasakojo Rima.

Žinoma, automobilis nebuvo itin brangus. Tačiau, minimalią algą per mėnesį uždirbanti kaunietė kitaip nebūtų galėjusi padengti skolų. Baisiausia tai, jog net atsisakiusi transporto priemonės ji vis tiek liko skolinga.

„Kadangi turėjau ir pradelstų mokėjimų, mano skolos sparčiai augo, pardaviau automobilį, tačiau vis tiek likau skolinga. Net ir tuomet nesupratau, jog einu neteisinga linkme ir dar kelis sykius pasiskolinau neatsakingai. Tikrai nežinojau, kaip grąžinti tuos pinigus“, - teigė Rima.

Panašioje situacijoje buvo ir moters kolegė Renata. Pastaroji refinansavo įsiskolinimus ir apie tai pranešė ir Rimai. Ji kreipėsi į paskolos-refinansavimas.lt ir gavo refinansavimą.

„Džiaugiuosi, kad gavau visų savo įsiskolinimų refinansavimą. Galėsiu laiku atiduoti mėnesines įmokas. Manau, kad tai man bus gera pamoka visam likusiam gyvenimui“, - kalbėjo Rima.

Galbūt Jūs taip pat norite refinansuoti paskolą? Tokiu atveju užpildykite PARAIŠKĄ.