Paskolos refinansavimas
Užpildykite formą, operatyviai gaukite refinansavimo sprendimą ir atsikratykite turėtų paskolų. Mokėsite mažiau – miegosite ramiau.

Refinansavimas pastatė ant kojų

2015-08-12
Refinansavimas pastatė ant kojų

Petras iš Druskininkų jau kurį laiką gyveno įtampoje. Prieš keletą metų vyras paėmė pirmąjį greitąjį kreditą ir savo skolas tendencingai didino. Pasak dviejų vaikų tėvo, jis tiesiog nematė kito varianto, kadangi buvo puolęs į neviltį.

„Supratau, kad darau klaidą, mačiau, kad moku itin dideles palūkanas, tačiau tiesiog nežinojau iš kur daugiau gauti pinigų. Buvau visiškoje neviltyje, reikėjo lėšų, todėl rinkausi lengviausią kelią. Suprantu, kad taip grioviau gyvenimą tiek sau, tiek savo šeimai“, - prisipažino Petras.

Dabar vyras džiaugiasi sužinojęs apie refinansavimo galimybę ir sulaukęs paskolos-refinansavimas.lt pagalbos. Petro teigimu, kitu atveju skolos veikiausiai tik dar labiau augtų.

„Turiu padėkoti kolegai iš darbo. Jis man papasakojo, jog yra refinansavimo galimybė. Laimei mano skolos buvo refinansuotos, kadangi dabar išties galiu atsistoti ant kojų. Visiems, kurie turi tam tikrų problemų, patariu mėginti jas spręsti nesiskolinant. Neatsakingas skolinimasis gali pridaryti išties didelės žalos“, - pasakojo druskininkietis.

Galbūt refinansavimas galėtų padėti ir Jums? Tuomet užpildykite PARAIŠKOS FORMĄ ir operatyviai su Jumis susisieksime.