Paskolos refinansavimas
Užpildykite formą, operatyviai gaukite refinansavimo sprendimą ir atsikratykite turėtų paskolų. Mokėsite mažiau – miegosite ramiau.

Refinansavimas padėjo atsistoti ant kojų

2015-04-18
Refinansavimas padėjo atsistoti ant kojų

„Ėmiau greituosius kreditus per daug negalvodama ką darau. Žinojau, kad tai nėra geras variantas, tačiau tuo metu negalvojau apie pasekmes“, - taip apie turimą skolą kalbėjo Orinta.

Ji pradėjo skolintis būdama vos 18-os metų, kai neturėjo jokio darbo ir tiesiog net negalvojo, kaip reikės vykdyti finansinius įsipareigojimus. Mergina manė, jog įsidarbinti kur kas lengviau, todėl manė, kad vėliau galės grąžinti turimas paskolas.

„Galvojau, jog susirasiu darbą, kai baigsiu mokyklą. Neradau. O skolos nemažėjo, tam, kad galėčiau grąžinti dalį iš jų turėjau skolintis ir toliau. Taip bendra skola tik išaugo ir galiausiai pasiekė 500 eurų. Atrodo, kad tai sąlyginai nedaug, tačiau man tai tikrai didelė suma“, -  atviravo Orinta.
 

Apie refinansavimą papasakojo draugas
 

Orinta kreipėsi į paskolos-refinansavimas.lt projektą ir sulaukė pagalbos. Merginos įsiskolinimai buvo refinansuoti.
 

„Esu dėkinga savo bičiuliui Tomui. Slėpiau turimas finansines bėdas, nuo visų žmonių, tačiau galiausiai išsiliejau artimiausiam draugui. Jis pasakė, jog visada galima atrasti išeitį ir patarė paieškoti refinansavimo galimybių“, - pasakojo mergina.
 

„Dabar aš turiu darbą, todėl, kai gavau paskolos refinansavimą galėsiu atsistoti ant kojų. Laiku mokėsiu įmokas ir, jeigu kada nors gyvenime dar skolinsiuosi, tai darysiu kur kas atsakingiau“, - dėstė Orinta.