Paskolos refinansavimas
Užpildykite formą, operatyviai gaukite refinansavimo sprendimą ir atsikratykite turėtų paskolų. Mokėsite mažiau – miegosite ramiau.

Refinansavimas padėjo atsistoti ant kojų

2015-03-28
Refinansavimas padėjo atsistoti ant kojų

3 tūkstančiai eurų. Vieniems tai – nedidelė, o kitiems tiesiog milžiniška suma. Tiek kelioms greitųjų kreditų bendrovėms buvo skolinga į paskolos-refinansavimas.lt projektą besikreipusi Sandra (vardas pakeistas).
 

Skola atsirado labai greitai
 

„Dar praėjusią vasarą turėjau užtektinai santaupų ir savęs praktiškai nevaržiau. Leidau sau keliauti, įsigijau naują kompiuterį. Praktiškai kiekvienas savaitgalis neapsieidavo be linksmybių“, - apie netolimą praeitį kalbėjo moteris.
 

Rudenį Sandra  išėjo iš darbo, o naujos darbovietės paieškos užtruko neplanuotai ilgai. Santaupos greitai ištirpo, tačiau prie kiek prabangesnio gyvenimo pripratusi moteris, jo keisti neketino.
 

„Pastaruoju metu turėjau didesnių poreikių, todėl ir išlaidos išauga. Nesinorėjo visko atsisakyti, todėl paėmiau greitąjį kreditą. Tuo metu maniau, kad žinau ką darau. Galvojau, kad netrukus vis tiek ir vėl dirbsiu. Skolą planavau atiduoti iškart“, - atviravo Sandra.
 

Visgi, moters planas nesusiklostė taip sėkmingai. Darbo ir toliau nepavyko rasti, todėl greitųjų kreditų bendrovių durys buvo atvertos dar ne sykį.
 

„Pati nesusimąsčiau, kad pradedu gyventi iš skolų. Kol gaudavau pinigus, ir tiesiog juos leidau, viskas buvo gerai, tačiau galiausiai darėsi baisu galvoti apie tai, kaip reikės juos atiduoti“, - pasakojo klaipėdietė.
 

Papuolė į liūną
 

Moteris prisipažino supratusi pasukusi blogu keliu, tačiau vis tiek tęsė šį procesą: „Tiesa, sakant man galėjo padėti tėvai, galbūt ir kai kurie draugai būtų paskolinę. Tačiau, nenorėjau nusižeminti, nenorėjau, kad laikytų nevykėlę, nors racionaliai ir supratau, kad skolos tik auga, skolinausi toliau ir dengiau paskolas kitomis“.
 

Sandra galiausiai susirado darbą ir viskas turėjo pradėti stotis ant kojų, visgi skolos buvo gana didelės. „Susiradus darbą situacija pagerėjo, tačiau išliko sudėtinga. Nebereikėjo skolintis papildomai, bet mano alga nėra itin didelė. Kurį laiką mokėjau tik sutarties pratęsimo mokesčius, tad mano įsiskolinimai net nemažėjo“, - prisiminė moteris.
 

Sužinojo apie refinansavimą
 

Sandra suprato, kad dabartinė situacija nėra gera. Ji pradėjo ieškoti kitų variantų ir sužinojo apie paskolos refinansavimo galimybę.
 

„Kreipiausi dėl paskolos refinansavimo. Laimei jį gavau. Žinau, kad esu prisivirusi labai rimtos košės, tačiau dabar ji bent tokia, kurią galiu išsrėbti. Mokėsiu įmokas, kurias galiu sau leisti ir pasiliksiu pinigų pragyvenimui.
 

Tikiuosi, kad man tai bus pamoka visam gyvenimui. Dabar aš suprantu, kad skolintis reikia labai atsakingai“, - šnekėjo Sandra.