Paskolos refinansavimas
Užpildykite formą, operatyviai gaukite refinansavimo sprendimą ir atsikratykite turėtų paskolų. Mokėsite mažiau – miegosite ramiau.

Refinansavimas išgelbėjo nuo skyrybų

2015-07-22
Refinansavimas išgelbėjo nuo skyrybų

Skolos žmones dažnai priveda prie išties nepavydėtinų situacijų. Šiaulietis Saulius, dėl didelių turimų įsiskolinimų, buvo atsidūręs prie skyrybų slenksčio...

Vyras pripažįsta, jog skolinosi itin neatsakingai, o galiausiai skolų našta tapo tiesiog per didelė. Saulius darėsi nervingas, visą laiką mąstė kaip gauti pinigų. Galiausiai jo žmona neiškentė ir iškėlė ultimatumą – jei sutuoktinis artimiausiu metu neišspręs savo problemų santuoka žlugs.

Sauliui tai kėlė didelį nerimą, tačiau, kartu, tai buvo papildomas impulsas surasti būdą, kaip išsisukti iš itin nemalonios padėties. Taip šiaulietis sužinojo apie paskolos refinansavimo galimybę.

„Išties nenorėjau netekti žmonos, tačiau nežinojau ką daryti. Ilgą laiką mąsčiau įvairius variantus, o galiausiai internete perskaičiau apie tai, jog paskolas galima refinansuoti. Labai džiaugiuosi, jog atitikau reikalavimus ir gavau refinansavimą, tai išties išgelbėjo mano santuoką“, - atviravo Saulius.

Galbūt refinansavimas galėtų padėti ir Jums?  Tokiu atveju užpildykite PARAIŠKOS FORMĄ.