Paskolos refinansavimas
Užpildykite formą, operatyviai gaukite refinansavimo sprendimą ir atsikratykite turėtų paskolų. Mokėsite mažiau – miegosite ramiau.

Refinansavęs paskolą ne tik pragyvena, bet ir sutaupo

2015-06-17
Refinansavęs paskolą ne tik pragyvena, bet ir sutaupo

Paskolos-refinansavimas.lt džiaugiasi refinansavęs sostinės gyventojo Andriaus turimus įsiskolinimus. Pastarieji buvo išties nemenki. Trims įstaigoms vyras buvo skolinas apie 3 tūkst. eurų.
 

Skolinosi atostogoms
 

Pirmąją paskolą Andrius paėmė prieš dvejus metus. Tuomet vyras su draugų kompanija išsiruošė atostogauti į Turkiją.

„Ten važiavo visi mano draugai, labai to norėjau. Nesinorėjo jiems sakyti, kad neturiu pinigų, todėl tam pasiskolinau ir jau netrukus buvau Turkijoje. Tiesa, visada galvojau apie tai, kaip reikės grąžinti paskolą, todėl net nebuvo itin smagu“, - teigė Andrius.
 

Grąžinti laiku nepavyko

Andrius prisipažino, jog net nenutuokė kaip vėliau reikės vykdyti turimus finansinius įsipareigojimus. Vilnietis neturėjo darbo, o terminai ganėtinai spaudė.

„Turėjau pinigus grąžinti išties gan greitai, o jų tikrai neturėjau. Buvo pradelstų mokėjimų, galiausiai juos dengiau kitomis paskolomis ir taip išauginau savo įsiskolinimus“, - pasakojo vyras.
 

Pašlijo sveikata

Andrius prisipažino, jog skolų našta jį tiesiog „graužė“. Vyras prarado pasitikėjimą savimi, be to pradėjo skųstis sveikatos sutrikimais.

„Stresas privedė mane prie sveikatos sutrikimų, - atviravo Andrius. – Tikrai negalėjau ramiai gyventi – visą laiką mąsčiau apie savo turimas paskolas“.
 

Refinansavimas pataisė padėtį

Sykį Andrius išdrįso paskolos paprašyti draugo. Pastarasis, išklausęs visą susiklosčiusią situaciją, papasakojo apie refinansavimo galimybę. Andriui pasisekė  - jo įsiskolinimai buvo sujungti ir refinansuoti.

„Labai džiaugiuosi, kad kreipiausi būtent į Romą, kuris žinojo apie refinansavimą. Dabar kai esu dirbantis ir gavęs skaudžią pamoką, tikrai išmokau elgtis su pinigais. Kas mėnesį moku sumą kurią galiu sau leisti, o iš likusių pinigų netgi sugebu sutaupyti“, - džiaugėsi Andrius.