Paskolos refinansavimas
Užpildykite formą, operatyviai gaukite refinansavimo sprendimą ir atsikratykite turėtų paskolų. Mokėsite mažiau – miegosite ramiau.

Paskolos refinansavimas sugrąžino pasitikėjimą savo jėgomis

2016-08-14
Paskolos refinansavimas sugrąžino pasitikėjimą savo jėgomis

Klaipėdietis Vilius skolintis pradėjo praktiškai sulaukęs pilnametystės. „Man dar nebuvo devyniolikos metų, kai paėmiau pirmąją paskolą, tuomet buvau dar vaikas ir nesupratau kur lendu“, - prisiminė 22-iejų vyras.
 

Iš pradžių Vilius skolinosi tiesiog laisvalaikio išlaidoms. Vėliau už pasiskolinus pinigus nusipirko mobilųjį telefoną.

„Išties per daug negalvojau apie tai, kad esu skolingas. Žinodavau, kad vėliau galėsiu grąžinti, tačiau palaipsniui tai padaryti buvo vis sunkiau ir sunkiau“, - atviravo Vilius.

Supratęs, jog gali įklimpti į skolų liūną uostamiesčio gyventojas nusprendė susirasti darbą. Pasak Viliaus, jis manė, jog tai padaryti bus itin lengva, bet realijos buvo kitokios: „Planavau susirasti darbą ir poros mėnesių bėgyje nebeturėti jokių finansinių įsipareigojimų. Deja, to padaryti nepavyko, o pinigų reikėjo... Ką aš dariau? Skolinausi ir toliau“.

Vilius pradėjo suvokti, jog elgiasi neatsakingai, tačiau tiesiog bandė pamiršti šią problemą. Finansiniai klausimai jaunuoliui keldavo vien tik negatyvias mintis, todėl šią mintį jis tiesiog palikdavo ateičiai.

„Galiausiai mano draugai pradėjo manęs teirautis. Galvojo, jog susirgau depresija ir aiškinosi kas galėjo nutikti. Kadangi apie skolas nebuvau niekam sakęs.

Išgirdę apie mano padėtį bičiuliai net ketino susimesti pinigų ir padengti mano įsiskolinimus, tačiau sužinoję sumą suprato, kad niekuo negalės padėti. Tai dar labiau žlugdė“, - savo istoriją pasakojo Vilius.

Visgi, dabar Vilius gyvena kur kas ramiau. Beveik 2 tūkst. eurų siekusias skolos buvo refinansuotos: „Vienas mano bičiulis mane supažindino su paskolos refinansavimo galimybėmis, iš pradžių aš galvojau, kad tai gali tik dar labiau pabloginti padėtį, tačiau dabar džiaugiuosi atsikratęs milžiniškos finansinės naštos ir susigrąžinęs pasitikėjimą. Turiu įsipareigojimus kuriuos galiu vykdyti ir pamoką, kurią atsiminsiu visą gyvenimą“ .

Refinansavimo reikia ir Tau? KREIPKIS.