Paskolos refinansavimas
Užpildykite formą, operatyviai gaukite refinansavimo sprendimą ir atsikratykite turėtų paskolų. Mokėsite mažiau – miegosite ramiau.

Paskolos refinansavimas išgelbėjo santuoką

2015-06-26
Paskolos refinansavimas išgelbėjo santuoką

Kaunietis Tadas pripažįsta – jo patirtis su greitųjų kreditų bendrovėmis yra itin karti. Vyras iš pradžių skolinosi automobilio remontui, o vėliau skolomis tiesiog dengė kitus turimus įsiskolinimus.

„Matyt kalta didelė mano savigarba. Norėjau problemą spręsti vienas pats. Taip, pasiskolinau gana neatsakingai, bet jeigu būčiau susimąstęs greičiau, tikriausiai ir situacija būtų kur kas lengvesnė“, - guodėsi Tadas.

Vyras iš klaidų nesimokė, todėl jo skolos tik dar labiau augo. Tadas darėsi irzlesnis, todėl pašlijo jo santykiai ne tik su draugais, bet net ir su žmona.

„Buvau tarsi apsėstas, galvojau kaip atiduoti skolas, o jokių realių išeičių nemačiau. Smarkiai pašlijo santykiai net su žmona. Tiesa sakant mūsų santuoka kybojo ant plauko“, - prisipažino sostinės gyventojas.

Tadą išgelbėjo bičiulis Aurimas. Pastarasis draugą supažindino su refinansavimo galimybėmis, o galiausiai įsiskolinimus refinansavo paskolas-refinansavimas.lt projektas.

„Džiaugiuosi gavęs refinansavimą. Tai man bus didelė pamoka. Draugui lieku skolingas ne tik už naudingą informaciją. Galima sakyti ,kad jis padėjo man išsaugoti šeimą“, - teigė Tadas.