Paskolos refinansavimas
Užpildykite formą, operatyviai gaukite refinansavimo sprendimą ir atsikratykite turėtų paskolų. Mokėsite mažiau – miegosite ramiau.

Atostogoms skolinęsis jaunuolis: nebeatostogausiu ilgą laiką

2015-07-14
Atostogoms skolinęsis jaunuolis: nebeatostogausiu ilgą laiką

Mykolas su draugais norėjo nuvykti į Graikiją. Tą 22-ejų studentas ir padarė. Tiesa, pinigų atostogoms jaunuolis gavo greitųjų kreditų bendrovėje.
 

„Labai norėjau išvykti į kelionę. Todėl pasiskolinau gana neatsakingai. Dabar suprantu, kad padariau klaidą, nes tikrai nežinojau kaip turimą įsiskolinimą grąžinti“, - teigė Mykolas.

Kai atėjo skolos grąžinimo metas , vaikinas pinigų neturėjo: „Nusprendžiau pasiskolinti dar kartą, taip skolos tik dar labiau augo. Darėsi neramu, bet nemačiau kito kelio. Nenorėjau prašyti tėvų, juk jie turi ir savų rūpesčių“.
 

Galiausiai Mykolas, ieškodamas problemos sprendimo būdo, sužinojo apie paskolos refinansavimo galimybę. Vyro skolas refinansavo paskolos-refinansavimas.lt projektas.
 

„Labai džiaugiuosi gavęs refinansavimą, tai man bus gera pamoka. Viskas prasidėjo nuo atostogų. Turbūt jas atsiminsiu dar labai ilgai, kadangi artimiausiu metu sau jų leisti tikrai negalėsiu“, - kalbėjo Mykolas.