Paskolos refinansavimas
Užpildykite formą, operatyviai gaukite refinansavimo sprendimą ir atsikratykite turėtų paskolų. Mokėsite mažiau – miegosite ramiau.

Į skolas brendantis jaunimas: nepagalvoji, kad viskas gali turėti tokias pasekmes

2015-09-11
Į skolas brendantis jaunimas: nepagalvoji, kad viskas gali turėti tokias pasekmes

Vis dažniau skolinasi ir itin jauni žmonės. Į mūsų projektą, dėl paskolos refinansavimo, kreipiasi ir 18-20-ies metų jaunuoliai.
 

Pastarieji dažniausiai pripažįsta, jog dažniausiai tiesiog nepagalvoja, ką daro ir nepamąsto apie laukiančias pasekmes. Puikus to pavyzdys – bičiuliai Mykolas ir Karolis.

„Skolinausi vos sulaukęs 18-os, norėjau savaitgalį nueiti į klubą, tam paėmiau nedidelį kreditą, tad taip viskas ir prasidėjo. Vėliau skolinausi didesnėmis sumomis, o tada dar mokiausi mokykloje, grąžinti neturėjau kaip, tad ir atsidūriau itin prastoje situacijoje“ , - pasakojo Mykolas.

„Kaip ir draugas ėmiau greituosius kreditus, viskas atrodė gražu ir paprasta, nes buvo lengvas būdas gauti reikiamą pinigų sumą. Bėda tame, kad tiesiog negalvojom, kaip juos reikės atiduoti. Dabar skolos – labai didelis galvos skausmas“, - sakė Karolis.

paskolos-refinansavimas.lt primygtinai rekomenduoja skolintis itin atsakingai, kadangi kitu atveju galite prisidaryti itin didelių problemų. Patarimas per vėlus? Tokiu atveju patariame refinansuoti paskolą, jeigu susidomėjote – užpildykite REFINANSAVIMO FORMĄ.